Faturalı hatta kredi, ödemelerini düzenli olarak yapan 6 ay ve üzeri vodafone, türk telekom faturalı hat kullanıcılarına hatta nakit imkanı akçe finans merkezinde.

İstediğiniz An Krediniz Haziran

Günün her saatinde kredi kullanma imkanına sahip olan fatura üzerinden telefon bozdurma işlemlerinde tüketiciler, yılın her günü, istedikleri lokasyondan, istedikleri saatte web sitemize tıklayarak başvuru formunu doldurabilir. Kredinin çıkması durumunda kişinin vazgeçme hakkı da bulunur.

Bu nedenle başvuru esnasında kredinin çıkıp çıkmama ihtimalini düşünmeden, güvenle işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredinizin çıkıp da çekim yapmamanız durumunda kredi puanınızda herhangi bir eksilme meydana gelmez. Ön ödemenin ve kefilin olmadığı, farklı taksit seçenekleri ile kredi tutarının direkt olarak faturanızın yansıtıldığı sistem size bambaşka bir fırsat daha sunar. Banka kredilerinde kredinin günü geldiğinde ödemezseniz hem kredi puanınız düşer hem de kredinize faiz işler.

Faturalı hatta kredi sisteminde fatura kesim tarihinden itibaren 10 gün içinde ödeme yapabilmeniz mümkündür. Yani, sistem size otomatik olarak her ay 10 gün ek müsaade verir. Bu imkanlar dahilinde banka kredisine oranla çok daha avantajlı olan fatura üzerinden kredi sisteminde kazanan siz olacaksınız.

About the author : admin