Akçe Finans Merkezi

Online Danışmanlık ve Finans hizmetleri sunan Akçe Finans Merkezi sektördeki tecrübe ve bilgi birikimi ile sizlere kredi hizmeti sunmaktadır.

Akçe Finans Merkezi ilk aşamada Faturalı Hatta Kredi ve Faturaya Yansıtılan Ek Cihaz hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. Faturalı Hatta Kredi ihtiyacınız için 10.000 TL’ye kadar destek veren finans merkezimiz herhangi bir kefil göstermenize ve ön ödeme yapmanıza gerek kalmadan ihtiyacınız olan kredinizi anında alabilirsiniz.

Faturalı hatta kredi, ödemelerini düzenli olarak yapan 6 ay ve üzeri vodafone, türk telekom faturalı hat kullanıcılarına hatta nakit imkanı akçe finans merkezinde.
Faturalı Hatta Kredi | Akçe Finans Merkezi

1.

Vizyonumuz

Müşteri odaklılık, güvenilirlik, tarafsızlık, sorumluluk, ulaşılabilirlik ve özveri prensipleri ile yola çıkan firmamız, tüm müşterilerimize hizmet sağlamaktadır.

2.

Misyonumuz

Kaliteli personel ile kusursuz hizmeti birleştiren firmamız, müşteri beklentilerini algılayarak, analitik çözüm sunmayı ve kredi sektöründe öncü kuruluş olmayı hedefler.

3.

Kalite Politikamız

Uygun maliyet ve kalite seviyesi ile müşterilerimize ulaşarak yurt içi ve yurt dışı pazarlarda rekabet gücümüzü artırmak, gelişmesini sağlamak temel ilkelerimizdir.