Türk Telekom faturalı hatta kredi, ödemelerini düzenli olarak yapan 12 ay ve üzeri türk telekom faturalı hat kullanıcılarına aynı gün türk telekom kredi imkanı.

AYNI GÜN Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Fırsatı

12 Ay ve Üzeri Türk Telekom Faturalı Hat Kullanıcılarına 500 TL den 10.000 TL ye Kadar Nakit İmkanı. Ayrıntılı Bilgi İçin Sizi Arayalım.

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi

Acil nakit ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş seçenekler sunan Türk Telekom faturalı hatta kredi fırsatı, bankadan kredi çekemeyen veya nakde çok acil ihtiyacı olan tüketiciler tarafından tercih edilir.

Kredinin anında kullandırılması, herhangi bir kefil istememesi, hayat sigortası gibi zorunlu sigortaların yapılmaması gibi seçenekler, tüketiciler için Türk Telekom faturalı hatta kredi imkanını çok daha avantajlı kılmıştır.

Hizmetlerden faydalanmak isteyenler firmamızı tercih ederek sadece Türk Telekom değil, diğer tüm operatörlerden faturalı hatta kredi imkanından faydalanabilir.

Bu imkandan faydalanmak için belirli bir şehirde olmanıza da gerek yok! Tek yapmanız gereken işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilmek için internet erişiminin olduğu bir tablet, telefon veya bilgisayardan sitemize girerek başvuru formunu doldurmak olacak.

Birkaç Dakikada Krediniz Hazır

Banka kredisi çekmek için yeterli kredi puanına sahip değilseniz veya içinde bulunduğunuz şartlar gereğince bulunduğunuz ortamdan çıkamıyorsanız Türk Telekom faturalı hatta kredi tam size göre. Evinizin konforundan gerçekleştirebileceğiniz kredi sisteminden faydalanmak için öncelikle reşit olmanız gereklidir. 18 yaşından küçük tüketicilerin Türk Telekom faturalı hatta kredi kullanması mümkün değildir.

18 yaşından büyük ve Türk Telekom, Vodafone, TTNET gibi servis sağlayıcılardan birini faturalı olarak kullananlar, faturalarına ek cihaz bedeli adı altında kredilerini kullanabilirler. Krediyi kullanabilmek için son 12 aydaki telefon faturanızı düzenli ve eksiksiz olarak ödemiş olmanız gereklidir. Sisteme her gün binlerce başvuru yapıldığından ödemekte zorlanan veya art niyetli kişilerin sistem içerisinden elenmesi sağlanır.

Krediler faturalı hat üzerinden alınacağı için başvurunun bizzat faturalı hat sahibi tarafından yapılması gereklidir. Kredinin çekilebilmesi için hat sahibinin operatör ile sözleşme imzalaması gereklidir. Bu nedenle faturası düzenli ödenen telefon numarasının kullanıcısı olsanız dahi hattın sahibi ile iletişime geçerek işlemlerinizi gerçekleştirmeniz önemlidir.

Farklı Operatörlere Borcunuz Olmamalı

Türk Telekom faturalı hatta kredi almak için gerekli olan şartlardan bir diğer ide farklı operatörlere borcunuzun olmamasıdır. Bu nedenle sadece kendi operatörünüz üzerinden aldığınız hattın borcunu düzenli olarak ödemeniz gerekmez, aynı zamanda farklı operatörler üzerinden de borcunuzun olmaması gerekir.

Kara listede olanlar da Türk Telekom faturalı hatta kredi alamazlar. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve daha pek çok il üzerinde arz ettiğimiz Türk Telekom faturalı hatta kredi hizmetlerinden faydalanabilmek için ödemelerinizin düzenli ve eksiksiz olması oldukça önemlidir. Faturaya yansıtılan ek cihaz hizmeti kapsamında sunduğumuz düşük limitli kredilerden faydalanmak isteyenler, Türkiye’de bulunan operatörlerden birini düzenli olarak kullanıyorsa hak sahibi olabilirler.

Bu nedenle ikamet lokasyonundan çok hat üzerindeki borcun düzenli ödenmesi ve kişinin kara listede olmaması gereklidir. Gerekli şartlar sağlandığında başvurular online olarak yapılabilir. Bu durum zaman ve mekan kısıtlamasını ortadan kaldırdığı için farklı ülkelerdeki yerel saat farklılıklarından doğabilecek anlaşmazlıklar da giderilir.

Düşük Limitli Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi

Faturaya yansıtılan ek cihaz hizmetleri bedeli olarak taksitli bir şekilde ödeyeceğiniz krediniz için tüm operatörler üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Hangi operatörün müşterisiyseniz o operatör üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Çünkü; operatör farklılıkları kredinin üst veya alt limiti üzerinde belirleyici değildir.

Genellikle 5 bin lira limitli cihazlar için tercih edilen sistemde, operatörlerden direkt olarak alacağınız belirli marka ve modeldeki elektronik cihaz avantajlarının çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Operatörlerden direkt olarak alım yapmanız durumunda belirli marka ve modellere sahip olursunuz.

Bu nedenle ihtiyacınız olan kredi limitinin altında veya üstünde kalabilirsiniz. Bu gibi problemlerle baş etmemek ve ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak karşılamak için gönül rahatlığı ile Türk Telekom faturalı hatta kredi hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Ön Ödemesiz ve Kefilsiz Kredi Fırsatı

Genellikle 500 ila 5 bin lira arasında değişen kredi miktarları ile tüketicilerin acil nakit ihtiyaçlarına etkili çözümler sunan firmamız, kefil göstermeden ve ön ödeme yapmadan ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlar. Banka kredisinde olduğu gibi sigorta ve ek ödenek gibi kesintileri olmayan sistem, herkes için avantajlıdır. Siz de acil nakit ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz, güvenilir bir sistem arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Web sitemizde bulunan iletişim formunu doldurarak Türk Telekom faturalı hatta kredi ve diğer operatörlerden talep ettiğiniz kredi miktarlarını yazabilir ve anında yanıt alabilirsiniz.

3.9/5 (48 Reviews)