Faturalı hatta kredi, ödemelerini düzenli olarak yapan 6 ay ve üzeri vodafone, türk telekom faturalı hat kullanıcılarına hatta nakit imkanı akçe finans merkezinde.

Faturalı Hatta Kredi Fırsatı

Faturalı hatlar üzerinden kredi almak isteyenler genellikle nakde acil ihtiyacı olanlardır. Bankalardan kredi çekemeyenler ve yakınlarından borç almak istemeyen kişiler, haftanın her günü, günün her saati tercih edebilecekleri faturalı hatta kredi imkanlarından faydalanabilirler.

Ön ödemenin gerekmediği ve kefilsiz bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu sistemde, banka kredilerinde olduğu gibi kredi tahsil ücreti ve hayat sigortası gibi ön ödemelere de maruz kalmazsınız. Banka kredilerinde önce kredinin faizini ödersiniz, bu sistemde ise direkt olarak telefon faturanıza ek olarak cihazın ücreti yansıtılır.

Bu nedenle önce faiz ödeme, sonra ana parayı ödeme gibi bir durumla karşı karşıya kalmazsınız. Başvuru yaptığınız aynı gün kredinizi kullanma imkanının sunulduğu sistemde genellikle 10 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız değerlendirilir. Bu sayede kullanıcılar, düşük limitli kredi ihtiyaçlarında hem fazla masrafa girmeden hem de efor sarf etmeden işlemlerini gerçekleştirme fırsatı bulurlar.

About the author : admin