Faturalı hatta kredi, ödemelerini düzenli olarak yapan 6 ay ve üzeri vodafone, türk telekom faturalı hat kullanıcılarına hatta nakit imkanı akçe finans merkezinde.

Faturalı Hatta Kredi Almanın Avantajları

Faturalı hatta kredi almak için kefil göstermeniz gerekmez. Bir bankadan kredi çekmek istediğinizde meblağ yüksekse veya kredi notunuz düşükse sizden bir kefil istenir. Kefil ile birlikte banka şubesine giderek fiziki olarak ortamda bulunmanız gereklidir.

Faturalı hat üzerinden alacağınız kredilerde ise herhangi bir fiziki ortamda bulunmanıza gerek yoktur. Türkiye’nin her yerinden ve bulunduğunuz her şehirden başvurunuzu tamamlayarak fırsatlardan yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Banka kredilerinde, kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası ücretinin kesintisiz krediden düşülerek alınır. Bu da elinize çekmek istediğiniz tutardan daha azı geçer. Bu nedenle talep ettiğiniz tutarın üzerinde kredi çekerek kesintilerle birlikte beklentilerinizin karşılanmasını sağlarsınız. Faturalı hatta kredi sisteminde bu tip sorunlara yer yoktur.

Çekeceğiniz kredi tamamen cihaz bozdurma üzerine kuruludur. Sizin yerinize operatör bayisinden cihazı satın alan firmamız, adınıza bozdurma işlemini gerçekleştirerek paranın anında hesabınıza yatmasını sağlar.

About the author : admin